preloader

Makijaż Permanentny

  

Makijaż permanentny jest formą tatuażu kosmetycznego polegającego na wprowadzeniu pigmentu w powierzchniowe warstwy skóry. Barwniki używane do zabiegu są metabolicznie obojętne i hipoalergiczne, ponieważ ich formuła bazuje na naturalnych składnikach. Zabieg wykonany przez doświadczoną linergistkę jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Prawidłowo dobrany pozostaje w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Podkreśla urodę i pozwala skorygować drobne niedoskonałości. Jest też doskonałą alternatywą dla tradycyjnego makijażu, ponieważ zapewnia nieskazitelny wygląd o każdej porze dnia i we wszystkich warunkach atmosferycznych, niezależnie od pogody. Pozwala również zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu.

 

Istotą makijażu permanentnego jest delikatne i naturalne uwydatnienie kobiecego piękna. Naszym zadaniem jest doskonalenie linii brwi, korygowanie kształtu i kolorytu ust oraz podkreślanie oprawy oka. Wykonany przez nas makijaż utrzymuje się w sposób widoczny od 2 do 4 lat.

 

Pracujemy na najlepszych pigmentach i renomowanych urządzeniach. Korzystamy m.in. z najpopularniejszej na świecie metody makijażu permanentnego niemieckiej marki Long Time Liner, która daje maksymalne bezpieczeństwo i niespotykaną precyzję, a uzyskany makijaż jest naturalny i bardzo trwały. Niemiecki urządzenie zdobyło wiele renomowanych nagród i posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.
 

Podaruj Voucher

voucher gift demure salon kosmetyczny

© 2023 Demure - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl