preloader

O nas

Instytut Demure to miejsce stworzone z pasji, którego początki sięgają lat 90-tych. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które przełożyło się na wysoką jakość oferowanych usług i dużą rzeszę zadowolonych klientów. Wieloletnia praktyka, ciągła pogoń za perfekcją, stałe poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii, nieustanne wdrażanie branżowych nowinek i niespotykana dbałość o szczegóły pozwoliły nam stworzyć miejsce, w którym każdy klient poczuje się wyjątkowo.

 

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie programy zabiegowe, żeby odmłodzić Państwa wygląd i spowolnić procesy starzenia. Specjalizujemy się w zabiegach mających na celu intensywną rewitalizację skóry. Korzystamy z nowoczesnych i wiodących urządzeń kosmetycznych i pracujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych marek.
 

Makijaż permanentny obok kosmetologii estetycznej stanowi najważniejszy filar naszej działalności. Ponad 17-letnie doświadczenie pozwoliło nam poznać wszystkie tajniki trwałego makijażu. Nasza kadra dzięki licznym szkoleniom stale podnosi swoje kwalifikacje i poznaje najnowsze metody pigmentacji.

 

Demure to kompleksowa pielęgnacja Twojej urody. Współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej, zajmujemy się profesjonalnym makijażem oraz pielęgnacją stóp i dłoni, nad którą czuwa nasz nail room- DeNail.

 

Niezmiennym priorytetem pozostaje dla nas Państwa satysfakcja i bezpieczeństwo. W instytucie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń i kosmetyków oraz przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Zapraszamy do naszych eleganckich, klasycznych wnętrz, w których panuje intymna oraz miła atmosfera. Dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

NASZ ZESPÓŁ

 

Teresa Danesi - Współzałożycielka Instytutu Demure, kosmetologia (ponad 20 lat doświadczenia), makijaż permanentny (ponad 15 lat doświadczenia).

 

Patrycja Muniak - mgr Kosmetolog (absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie), makijaż permanentny.

 

Małgorzata Kołodziejczyk - Kosmetyka pielęgnacyjna, pielęgnacja dłoni i stóp.
 

 

Podaruj Voucher

voucher gift demure salon kosmetyczny

© 2023 Demure - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl