preloader

Praca

Dołącz do naszego zespołu!
Poszukujemy osoby na stanowisko: KOSMETOLOG

Obowiązki:
- wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
- obsługa klienta- pełna konsultacja z ustaleniem indywidualnego planu zabiegowego
- prowadzenie zapisów
- polecanie i sprzedaż kosmetyków
- dbanie o czystość i porządek w salonie
- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (kosmetologia, licencjat/mgr)
- doświadczenie nie jest wymagane
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność samoorganizacji pracy

Jeżeli nie masz w czymś doświadczenia to chętnie Cię wyszkolimy.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + 20% prowizja)
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę na nowoczesnych sprzętach i najlepszych kosmetykach

Więcej informacji pod numerem 503 970 876

CV proszę przesyłać na adres mailowy: instytutdemure@wp.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Cosmedan Teresa Danesi, ul. Daszyńskiego 83/1, 59-900 Zgorzelec (Pracodawca, będący administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Podaruj Voucher

voucher gift demure salon kosmetyczny